Radontek

Radontek Medikal İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Radontek Medikal Türkiye ve çevre ülkelerde kanser tedavilerinde ihtiyaç duyulan ileri teknoloji radyoterapi, radyocerrahi, intraoperatif radyoterapi ve proton terapi cihazlarının satışını ve bakım hizmetlerini 10 yılı aşkın süredir yapan, kendi alanında defalarca farklı ödüllere layık görülmüş, Ankara merkezli bir firmadır. Ortaklarının 25 yılı aşkın süredir uluslararası firmalarla anahtar teslim hastane projelerinde yer almış olması, Radontek firmasının sektörde daha hızlı kabul görmesini sağlamış ve şu an bulunduğu konuma gelmesini kolaylaştırmıştır. Türkiyenin bir çok şehrinde başarıyla tamamlamış olduğu farklı projeler sayesinde sektör tarafından sevilen ve en önemlisi güvenilen bir firma olmuştur.

 

Temsilcisi olduğu Accuray Inc. eşi benzeri olmayan, dünyanın tek robotik radyocerrahi ünitesi olan CyberKnife ürününün üreticisidir.

Temsilcisi olduğu Mevion Medical Systems yeni nesil, gerçek kompakt, FDA onaylı dünyadaki tek proton terapi sistemi olan S250 Proton Therapy sisteminin üreticisidir.

Temsilcisi olduğu Carl Zeiss Meditec AG intraoperatif radyoterapide çığır açan, dünyanın tek 12 yıllık faz III çalışma sonuçları olan, kullanımı en kolay ve dünyada en çok tercih edilen radyoterapi sistemi Intrabeam'in üreticisidir.